špeciálna ponuka
Príves Agados HANDY-20 (206 x 110 x 30cm) !!!AKCIA!!!
VELOX 1200T-CD2 (12V-24V) Nabíjačka so štartom
VELOX 650 CD2 (12V-24V) Nabíjačka so štartom
Svetlo Pongratz multipoint PRAVÉ - čierne
Oporné kolečko s držiakom
LED pracovný reflektor hranatý 12-24V (max7960)
Nosič bicyklov Hakr TRIP 3 na ťažné zariadenie
Nosič bicyklov ATERA STRADA SPORT M2 na ťažné zariadenie
Nosič bicyklov ATERA STRADA SPORT M3 na ťažné zariadenie
Elektrobicykel Agogs SILVERGO s bat.36V/16Ah
Nabíjačka DISCAVERY 120 Plus (12V/24V)
E-bike Leaderfox LATONA 36V/13Ah - červený rám:16,5
Dynamax - Keramická prísada do oleja 300ml

na prečítanie/stiahnutie súbory .pdf: 

  DORUČENIE SLOVENSKO:

- platba na dobierku (platíte pri prevzatí tovaru v hotovosti)

Výbrať si môžete z  troch spôsobov doručenia/prevzatia zásielky:

- OSOBNÝ ODBER - Budeme vás kontaktovať telefonicky a osobne Vám potvrdíme, že objednaný tovar je pre Vás pripravený k odberu, Tovar bude pre Vás rezervovaný po dobu max.4 prac.dní. V uvedenej lehote si tovar môžete prevziať osobne na našej prevádzke v Trnave. Adresa "clik tu". Platba na predajni je možná v hotovosti, alebo kartou.

- REMAX KURIER DOBIERKA - pred odoslaním objednávky Vás budeme pre potvrdenie kontaktovať. Objednávku Vám prinesie kurier remax v zásade na ďalší pracovný deň po odoslaní. (vo výnimočných prípadoch do dvoch dní). Platba kurierovi je možná v hotovosti pri prevzatí tovaru. kurier vám vystaví doklad o prevzatí platby.

- POŠTA DOBIERKA - !!! Z dôvodu interných opatrení proti Covid-19 v súčasnosti cez poštu tovar neposielame !!!  pred odoslaním objednávky Vás budeme pre potvrdenie kontaktovať. Objednávku Vám doručí slovenská pošta do 2-3 dní po odoslaní. Vo väčšíne prípadov vám príde do Vašej poštovej schránky potvrdenie o uložení balíka na príslušnej pošte (žltý lístok), ak by sa tak nestalo ani do 4 dní od našeho potvrdenia - KONTAKTUJTE NÁS. Tovar si následne prevezmete a uhradíte na pošte. Potvrdenie o úhrade dobierky si vyžiadajte od pošty.

 

 

Ostatné štáty EU - DORUČENIE (zahraničný zákazníci)

- platba bankovým prevodom (po úhrade tovar odosielame)

- Do ostatných štatov EU doručujeme tovar prostredníctvom kurierskych spoločností. Spôsob dopravy bude dohodnutý individuálne podľa konkrétneho štátu EU.

- Cena dopravy sa stanovuje taktiež individuálne, podľa povahy objednaného tovaru a dodacej adresy (orientačná cena do CZ od cca.15€+). Po objednávke Vám bude cena oznámená telefonicky,alebo e-mailom. Následne nám potrdíte Váš súhlas s cenou dopravy. Až po odsúhlasení ceny objednávky vrátane ceny dopravy a akceptácii objednávky z našej strany (rezervovaní objednaného tovaru) Vám bude zaslaná e-mailom faktúra na úhradu. Po úhrade resp. pripísaní sumy na náš bankový účet, objednaný tovar expedujeme na Vami uvedenú adresu.

- Jazyk pre e-mailovú komunikáciu Slovenský (Český)

 

 

AKO NAKUPOVAŤ:

Objednanie tovaru cez e-shop:

- je bez registrácie (adresu a údaje vyplňujete až na konci objednávky v košíku)
 
 
Aká batéria je vhodná do môjho auta? :

Ak si neviete vybrať správnu batériu pre Vaše vozidlo pošlite nám e-mail (klik TU) s Vašou otázkou alebo zatelefonujte – radi Vám poradíme.