Produkty a služby
špeciálna ponuka
Svetlo Pongratz multipoint PRAVÉ - čierne
Skladací E-bike Agogs BARACK s batériou 16Ah 600Wh
Skladací E-bike Agogs SILVERGO s bateriou 16Ah 600Wh
3D Držiak ŠPZ AUDI (2ks)
ADBLUE 10L
E-bike Leaderfox INDUKTORA Červená bat.14Ah rám:16,5
Nosič bicyklov ATERA GENIO PRO 2 ADVANCE na ťažné zariadenie SKLADACÍ
Nabíjačka SOLUTION Charger GX5 12V (5A)

na prečítanie/stiahnutie súbory .pdf: 

  DORUČENIE SLOVENSKO:

- platba na dobierku (platíte pri prevzatí tovaru v hotovosti)

Výbrať si môžete z  troch spôsobov doručenia/prevzatia zásielky:

- OSOBNÝ ODBER - Budeme vás kontaktovať telefonicky a osobne Vám potvrdíme, že objednaný tovar je pre Vás pripravený k odberu, Tovar bude pre Vás rezervovaný po dobu max.4 prac.dní. V uvedenej lehote si tovar môžete prevziať osobne na našej prevádzke v Trnave. Adresa "clik tu". Platba na predajni je možná v hotovosti, alebo kartou.

- UPS - Slovak parcel service DOBIERKA - pred odoslaním objednávky Vás budeme pre potvrdenie kontaktovať. Objednávku Vám prinesie kurier SPS v väčšinou na ďalší pracovný deň po odoslaní. (vo výnimočných prípadoch do dvoch dní).

- DONÁŠKA TOVARU v TRNAVE 2€ alebo ZDARMA pri nákupe nad 20€ (platba len v hotovosti na pokladničný doklad pri prevzatí tovaru) - pre TRNAVU a blízke okolie ponúkame možnosť donášky tovaru. Objednávky príjmame  telefonicky, emailom, alebo cez kontaktný formulár. Donáška je realizovaná 1x za deň v poobedných hodinách. Pred donáškou Vás budeme kontaktovať telefonicky.

 

 

 

Ostatné štáty EU - DORUČENIE (zahraničný zákazníci)

- platba bankovým prevodom (po úhrade tovar odosielame)

- Do ostatných štatov EU doručujeme tovar prostredníctvom kurierskych spoločností. Spôsob dopravy bude dohodnutý individuálne podľa konkrétneho štátu EU.

- Cena dopravy sa stanovuje taktiež individuálne, podľa povahy objednaného tovaru a dodacej adresy (orientačná cena do CZ od cca.15€+). Po objednávke Vám bude cena oznámená telefonicky,alebo e-mailom. Následne nám potrdíte Váš súhlas s cenou dopravy. Až po odsúhlasení ceny objednávky vrátane ceny dopravy a akceptácii objednávky z našej strany (rezervovaní objednaného tovaru) Vám bude zaslaná e-mailom faktúra na úhradu. Po úhrade resp. pripísaní sumy na náš bankový účet, objednaný tovar expedujeme na Vami uvedenú adresu.

- Jazyk pre e-mailovú komunikáciu Slovenský (Český)

 

 

AKO NAKUPOVAŤ:

Objednanie tovaru cez e-shop:

- je bez registrácie (adresu a údaje vyplňujete až na konci objednávky v košíku)
 
 
Aká batéria je vhodná do môjho auta? :

Ak si neviete vybrať správnu batériu pre Vaše vozidlo pošlite nám e-mail (klik TU) s Vašou otázkou alebo zatelefonujte – radi Vám poradíme.